o mnie

o mnie

Joanna Ryś-Bednarczyk

Manager, doradca podatkowy, coach, certyfikowany nauczyciel MBSR (mindfulness)

certyfikowany Mistrz Praktyk NLP

certyfikowany trener FRIS.

Ukończyłam studia Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim, Akademię trenerską – trening dla trenerów biznesu w Agencji Sedno sp. zo.o., podyplomowe studia w Wyższej Szkole Menedżerskiej „Coaching w życiu i w biznesie”, Mistrz Praktyk NLP w Polskim Instytucie NLP, Studium Nauczycielskie „The Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech w kooperacji z Polskim Instytutem Mindfulness POLIM – certyfikat nauczyciela MBSR” (Mindfulness Based Stress Reduction).

Doświadczenie

Przez 12 lat pracowałam w organach państwowych jako urzędnik prowadząc kontrole podatkowe w dużych firmach w Warszawie. Na pewnym etapie rozwoju zawodowego postanowiłam spróbować swoich sił w biznesie. I tak właśnie 14 lat temu rozpoczęła się moja ścieżka doradcy podatkowego (licencja nr 10463) specjalizującego się w podatku VAT. Prowadziłam także przez kilka lat szkolenia w obszarze podatków dla „Rzeczpospolitej”, Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Polsce oraz Akademii MDDP.

Niemniej jednak jako człowiek doświadczałam stresu. To wtedy chcąc pomóc sobie, zainteresowałam się metodami zarządzania stresem i coachingiem. Przyświecała mi myśl, że jak będę potrafiła pomóc sobie to pomogę także innym. Będąc osobą bardzo pracowitą, lubiącą się uczyć postanowiłam przepracować na sobie coaching jako coach czego efektem było skończenie studiów w tym zakresie, kolejne etapy samorozwoju to zostanie Mistrzem Praktykiem NLP, aż wreszcie ścieżki te przywiodły mnie do uważności – mindfulness. Efektem tego było stanie się certyfikowaną nauczycielką MBSR.

Droga poprzez uważnoś

zaowocowała nie tylko prowadzeniem kursów dla dorosłych (kurs redukcji stresu MBSR), ale także prowadzeniem na podstawie pilotażowego programu opracowanego we współpracy z POLIM – zajęć uważności w gimnazjum, liceum ogólnokształcącym oraz w szkole podstawowej.

Uzupełnieniem tych doświadczeń zawodowych jest także bycie trenerem FRIS – pomagam innym poznać ich styl myślenia i działania, który stanowi ogromne wsparcie w kontaktach i relacjach międzyludzkich tak w obszarze prywatnym, jak i zawodowym.

Zostańmy w kontakcie

kompas uważności
+48 604 618 100
info@kompasuwaznosci.pl